Kontakt / Zamówienia
Tel.: +48 606 100 350
Tel.: +48 29 746 16 26
Fax: +48 29 596 13 76
Email: broposz.zz@interia.pl
BRO - POSZ Z.Ż.
Wyposażenie szkół i przedszkoli
Meble i pomoce dydaktyczne
07 - 306 Brok
ul. Zarycze 1
NIP: 759 - 101 - 26 - 29
Formularz kontaktowy
Twój e-mail:
Tytuł:
Treść:

Mapa Dojazdu
Jak do nas trafić ?

Drewniane domki dla lalek
Woody - domek z akcesoriami, 21 części

Domek dla Lalek to wspaniała drewniana zabawka, która sprawi mnóstwo radości każdej dziewczynce. Domek posiada łatwy dostęp do każdego pomieszczenia. Świetna zabawa dla najmłodszych.
Woody - kolorowy dom dla lalek z windą

Kolorowy dom dla lalek z widną marki Woody wykonany jest z drewna. Dedykowany jest do lalek Barbie, Monster High oraz innych laleczek w rozmiarze do 30 cm. Mebelki dołączone do zestawu można dowolnie przestawiać, dzięki czemu każda mała dziewczynka będzie mogła zaprojektować swoje wymarzone wnętrze.
Woody - dom dla lalek "Veronica"

Duży domek dla lalek WOODY Veronica idealny dla każdego dziecka. Zabawka pozwoli Twojemu maluchowi rozwinąć swoją wyobraźnię i troskliwie dbać o rodzinną atmosferę w jego małym domku.
Woody - kolorowy dom trzypiętrowy

Kolorowy dom trzypiętrowy, to wspaniała zabawka, wykonana z najwyższej jakości materiałów drewnianych. W środku domku znajdują się pokoje i łazienka oraz wszystkie niezbędne w domu akcesoria takie jak meble, krzesła, czy łóżko.
Woody - domek dla lalek - walizka

Przestronny domek dla lalek marki Woody stanie się idealnym domem dla zabawek naszych dzieci. Domek posiada drzwi wejściowe oraz wewnątrz jest w pełni umeblowany. Po skończonej zabawie można łatwo złożyć wszystkie elementy w poręczną walizeczkę.
Woody - domek dla lalek z balkonem Nancy

Domek dla lalek z balkonem Nancy od firmy Woody jest nowoczesnym i wielofunkcyjnym dodatkiem do zabawy. Wszystkie pokoje są bogato wyposażone w meble z litego drewna. Otwarte przestrzenie pozwalają na łątwy dostęp do każdego pomieszczenia.
Woody - domek z akcesoriami - Trendy

Domek z akcesoriami Woody Trendy w modnych odcieniach fioletu. Wykonany z mocnego drewna i tkanin. Domek wyposażony jest w kuchnię z jadalnią, salon i łazienkę. W zestawie znajdują się także trzy drewniane laleczki.
BINO - domek dla lalek

Drewniany Domek dla lalek marki BINO składa się z 26 elementów. Posiada dwa piętra, w tym jedno na poddaszu oraz wyjątkowych, przesuwanych drzwi. Pozwoli twojej pociesze zapoznać się z podstawowymi elementami wyposażenia domowego.
KidKraft - domek dla lalek ELEGANT 46

Domek dla lalek ELEGANT 46 marki Kidkraft to cudowna zabawka, której zapragnie każda dziewczynka. Duży, drewniany domek dla lalek jest łatwy w montażu. Po złożeniu ma wymiary 121×46×167 cm dając możliwośc poczucia się jak w drugim mieszkaniu.
Plan Toys - domek dla lalek

Domek dla lalek PLAN TOYS gwarantuje Twojemu dziecku radosne chwile w jego własnym mini gospodarstwie domowym. Natomiast wykonanie domku z wysokiej jakości drewna zapewni bezpieczną zabawę.
Plan Toys - kreatywny domek dla lalek

Kreatywny domek dla lalek marki Plan Toys. Dom składa się z trzech części, które mogą być różnie ustawiane. Wyposażony jest w schodki i dwa panele słoneczne na dach. W komplecie także zestaw mebli.
Home  |   Kontakt  |   Mapa dojazdu 2011 © BRO-POSZ Z.Ż.
Wykonanie strony wwwDesign
SEO wwwDesign