Kontakt / Zamówienia
Tel.: +48 606 100 350
Tel.: +48 29 746 16 26
Fax: +48 29 596 13 76
Email: broposz.zz@interia.pl
BRO - POSZ Z.Ż.
Wyposażenie szkół i przedszkoli
Meble i pomoce dydaktyczne
07 - 306 Brok
ul. Zarycze 1
NIP: 759 - 101 - 26 - 29
Formularz kontaktowy
Twój e-mail:
Tytuł:
Treść:

Mapa Dojazdu
Jak do nas trafić ?

Kuchnie
Woody - kuchnia Inke

Kuchnia Inke marki WOODY to propozycja idealna dla każdego małego kucharza. Urządzaj przyjęcia dla przyjaciół i wymyślaj pyszne potrawy. Zestaw zawiera m.in: lodówkę, pralkę i piekarnik.
Woody - mała kuchnia Trendy

Mała kuchnia Trendy marki Woody to propozycja idealna dla każdej małej gospodyni. Obrotowa bateria, komplet naczyń i wszystkie niezbędne sprzęty kuchenne zapewnią wesołą zabawę przez długie godziny.
Woody Kuchnia - wyspa Trendy czerwona

Kuchnia – wyspa Trendy czerwona marki Woody wykonana m.in. z drewna świerkowego. Kuchnia wyposażona jest w wiele akcesoriów, obrotowy kran, otwierane drzwi i obrotowe pokrętła.
BINO Kuchenka drewniana z akcesoriami

Kuchenka drewniana z akcesoriami marki Bino to wymarzony prezent dla każdej małej gospodyni. W zestawie znajdują się dwa palniki oraz komplet akcesoriów, dzięki którym dziecko przyrządzi swoje ulubione potrawy. Kuchenka jest pomalowana na różowo a dodatki mają motyw kwiatowy, który spodoba się każdej dziewczynce.
BINO aneks kuchanny z kuchenką mikrofalową

Zestaw kuchenny dla najmłodszych to doskonałe rozwiązanie na prezent. Aneks kuchenny wyposażony został w zlewozmywak, kuchenkę, oraz mikrofalę pod zabudowę – więc we wszystko co potrzebne do zrobienia pysznego obiadu! Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości drewna.
BINO Kuchnia drewniana

Kuchnia drewniana marki BINO to propozycja idealna dla każdej małej gospodyni. Zaproś przyjaciół do kuchni i wyczaruj niesamowite potrawy. Zestaw zawiera blat kuchenny z piecykiem i takie akcesoria jak sztućce, talerze czy garnki.
Johntoy Drewniana kuchenka

Drewniana kuchenka marki Johntoy. Dzieci będą mogły zapoznać się z zasadami używania kuchenki i zabawić się w przygotowanie pysznego jedzenia. Przyciski emitują dźwięk kliknięcia. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości drewna.
Woody Drewniany sklep z owocami i tablicą

Drewniany sklep z owocami i tablicą pomoże rozwinąć dziecku zdolności komunikacyjne i wyobraźnię. Szeroka gama kolorystyczna, duża ilość półek i praktyczny stoliczek stwarzają wiele możliwości doskonałej i fantastycznej zabawy w grupie rówieśników.
Home  |   Kontakt  |   Mapa dojazdu 2011 © BRO-POSZ Z.Ż.
Wykonanie strony wwwDesign
SEO wwwDesign