Kontakt / Zamówienia
Tel.: +48 606 100 350
Tel.: +48 29 746 16 26
Fax: +48 29 596 13 76
Email: broposz.zz@interia.pl
BRO - POSZ Z.Ż.
Wyposażenie szkół i przedszkoli
Meble i pomoce dydaktyczne
07 - 306 Brok
ul. Zarycze 1
NIP: 759 - 101 - 26 - 29
Łóżeczka i kołyski

Łóżeczko duże dla lalek z pościelą

Łóżeczko charakteryzuje się prostą, a zarazem trwałą konstrukcją. Ponadto produkt wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Łóżeczko duże kolor dla lalek z pościelą

Korolowe łóżeczko charakteryzuje się prostą, a zarazem trwałą konstrukcją. Ponadto produkt wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel.

Łóżeczko dla lalek

Średniej wielkości łóżeczko, które w całości wykonane jest z naturalnego drewna. Dodatkowo w zestawie znajduje się pościel. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Łóżeczko średnie kolor z pościelą

Średniej wielkości łóżeczko, które w całości wykonane jest z naturalnego pokolorowanego drewna. Dodatkowo w zestawie znajduje się pościel.

Kołyska mała dla lalek

Mała kołyska nie tylko charakteryzuje się nietypowym wyglądem i kształtem ale także wykonana jest z ekologicznego drewna. Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych i dużych dziewczynek.

Kołyska mała dla lalek kolor

Mała kołyska nie tylko charakteryzuje się nietypowym wyglądem i kształtem ale także wykonana jest z ekologicznego drewna pokolorowanego żywymi barwami. Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych i dużych dziewczynek.

Kołyska dla lalek

Kołyska nie tylko charakteryzuje się nietypowym wyglądem i kształtem ale także wykonana jest z ekologicznego drewna. Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych i dużych dziewczynek. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Kołyska dla lalek kolor

Kołyska nie tylko charakteryzuje się nietypowym wyglądem i kształtem ale także wykonana jest z ekologicznego drewna pokolorowanego żywymi barwami. Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych i dużych dziewczynek.

Kołyska duża dla lalek z pościelą

Produkt dzięki odczepianym płozom może być wykorzystywany jako łóżeczko lub kołyska. Ponadto produkt wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Kołyska duża kolor dla lalek z pościelą

Produkt dzięki odczepianym płozom może być wykorzystywany jako łóżeczko lub kołyska. Ponadto produkt wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel. Kołyska została pokorolowana na wiele wspaniałych barw.

Kołyska średnia dla lalek z pościelą

Średniej wielkości kołyska, która dzięki odczepialnym płozom może być traktowana jako łóżeczko. Produkt w całości wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Kołyska średnia kolor dla lalek z pościelą

Średniej wielkości kołyska, która dzięki odczepialnym płozom może być traktowana jako łóżeczko. Produkt w całości wykonany jest z ekologicznego pokolorowanego drewna, posiada w zestawie pościel.
Home  |   Kontakt  |   Mapa dojazdu 2011 © BRO-POSZ Z.Ż.
Wykonanie strony wwwDesign
SEO wwwDesign