Kontakt / Zamówienia
Tel.: +48 606 100 350
Tel.: +48 29 746 16 26
Fax: +48 29 596 13 76
Email: broposz.zz@interia.pl
BRO - POSZ Z.Ż.
Wyposażenie szkół i przedszkoli
Meble i pomoce dydaktyczne
07 - 306 Brok
ul. Zarycze 1
NIP: 759 - 101 - 26 - 29
Formularz kontaktowy
Twój e-mail:
Tytuł:
Treść:

Mapa Dojazdu
Jak do nas trafić ?

Magiczny dywan


Magiczny dywan to multimedialne narzędzie edukacyjne zawierające w sobie komputer, projektor i zestaw czujników ruchu. Obraz wyświetlany na podłodze tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy. Nauczyciele, wybierając pracę z podłogą interaktywną Magiczny Dywan, otrzymują wsparcie merytoryczno-dydaktyczne w postaci pakietu metodycznego, uwzględniającego wymogi podstawy programowej i Cyfrowej Szkoły.

Funkcjonalność Magicznego Dywanu umożliwia szerokie spektrum zastosowań w każdym pomieszczeniu na jasnym i jednolitym podłożu. Uczeń za pomocą ruchów rękami lub nogami bierze udział w zabawie z Magicznym Dywanem. Wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości zawieszenia urządzenia nad powierzchnią podłogi i zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 2 X 3 metry. Zaletą tej pomocy edukacyjnej jest niezwykła łatwość obsługi wyłącznie za pomocą pilota zdalnego sterowania - z zasadą obsługi podobną do domowego telewizora.

Magiczny Dywan został zaprojektowany przez polskich inżynierów i jest produkowany w Polsce. Kupując Magiczny Dywan wspierasz polski przemysł elektroniczny.

Home  |   Kontakt  |   Mapa dojazdu 2011 © BRO-POSZ Z.Ż.
Wykonanie strony wwwDesign
SEO wwwDesign