Kontakt / Zamówienia
Tel.: +48 606 100 350
Tel.: +48 29 746 16 26
Fax: +48 29 596 13 76
Email: broposz.zz@interia.pl
BRO - POSZ Z.Ż.
Wyposażenie szkół i przedszkoli
Meble i pomoce dydaktyczne
07 - 306 Brok
ul. Zarycze 1
NIP: 759 - 101 - 26 - 29
Formularz kontaktowy
Twój e-mail:
Tytuł:
Treść:

Mapa Dojazdu
Jak do nas trafić ?

Urządzenia sprawnościowe
Urządzenia sprawnościowe to gwarancja świetnej zabawy dla dzieci. Wpływaja na rozwój fizyczny dzieci jak również zmuszają do myślenia podczas zabawy.

Urządzenie sprawnościowe składający się z przejścia na grzybkach, ścianki wspinaczkowej z rozdmuchiwanego tworzywa LLDPE oraz skrzydła Azteka z tworzywa LLDPE. Elementy nośne zestawu jak słupy oraz stelaże wykonane ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo. Słupy zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego. Słupy o średnicy 114mm. Elementy wykończeniowo i kolorystycznie zestawu mogą różnić się od przedstawionych na wizualizacji.
Zestaw składający się z mini wieży ze ślizgiem pojedynczym prostym, grzybków wiszących, linaria typu siatka, kołyski balansującej oraz paneli przejściowych.
Urządzenie sprawnościowe składające się z linarium typu pajęczyna, panelu wspinaczkowego, urządzenia fitness do podciągania, grzybków wiszących, skrzydło Aztek, ścianki wspinaczkowej. Konstrukcja nośna wykonana ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo, słupy stalowe o średnicy 114mm, linaria typu pajęczyna wykonane z wytrzymałej, grubo plecionej liny 16 mm, elementy dodatkowe: grzybki wykonane z tworzywa LLDPE, skała wspinaczkowa oraz skrzydła Azteka wykonane z rotacyjnego tworzywa LLDPE barwionego w masie, panel wspinaczkowy wykonany z płyty HDPE. Fitness do podnoszenia ciężaru własnego ciała.
Urządzenie zabawowe składające się jednej wieży zadaszonej ze ślizgiem pojedynczym, schodkami wejściowymi, z linarium typu pajęczyna, grzybków wiszących, skrzydło Aztek oraz kołyski balansującej. Konstrukcja nośna wykonana ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo, słupy stalowe o średnicy 114mm, linaria typu pajęczyna wykonane z wytrzymałej, grubo plecionej liny 16 mm, elementy dodatkowe: grzybki wykonane z tworzywa LLDPE, skrzydło Azteka wykonane z rotacyjnego tworzywa LLDPE barwionego w masie. Kołyska balansująca wykonana z dwuch sprężyn do których przymocowana jest konstrukcja z siedziskiem do kołysania się zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Elementy łączące tj. śruby itp. wykonane ze stali nierdzewnej. Specjale elementy łączeniowe Fux System tj. obejmy i klemy wykonane z odlewów aluminiowych gwarantują stabilność, estetykę i bezpieczeństwo konstrukcji. Urządzenia zabawowe muszą być zainstalowane na nawierzchni bezpiecznej.
Zestaw składający się z mini wieży ze ślizgiem pojedynczym prostym i schodkami, drabinki poziomej, grzybków wiszących, linaria typu siatka, kołyski balansującej oraz ścianki Aztek.
Klatka linarna: Eelementy metalowe wykonane z grubo ściennej stali zabezpieczonej antykorozyjnie i malowanej proszkowo. Linaria i wykonane ze zbrojonej plecionej liny 16 mm typu POLYFIX, co daję duży komfort zabawy, bezpieczeństwo oraz odporność na przetarcia. Specjale elementy łączeniowe tj. obejmy i klemy wykonane z odlewów aluminiowych gwarantują stabilność, estetykę i bezpieczeństwo konstrukcji.
Kolejka szynowa: Eelementy metalowe wykonane z grubo ściennej stali zabezpieczonej antykorozyjnie i malowanej proszkowo.
Kołyska balansująca: Urządzenie kołyszące na sprężynie. Eelementy metalowe wykonane z grubo ściennej stali zabezpieczonej antykorozyjnie i malowanej proszkowo.
Ścianka wspinaczkowa RC-55
Ścianka wspinaczkowa trójskrzydłowa wykonana jest w całości z tworzywa HDPE. Ścianka posiada stabilną konstrukcję oraz ciekawy kształt. Elementem charakterystycznym dla tego zestawu są duże kamieine wspinaczkowe ułatawiające chwytanie.
Wym. 550x550x230cm
Ścianka wspinaczkowa RC.57
Ścianka wspinaczkowa wykonana jest z tworzywa sztucznego HDPE. Wyposażona jest również w kamienie wspinaczkowe, które ułatwiają wspinaczkę.
380x220
Ścianka wspinaczkowa RC.58
Ścianka wspinaczkowa wykonana jest z tworzywa HDPE. Wyróżnia się tym, iż dzięki zamontowanymi ruchomymi częściami ścanki można ją dowolnie konfigurować.
550x250
Kopuła wspinaczkowa RC.20
Kopuła wspinaczkowa wykonana jest z tworzywa HDPE. Jest idelanym elementem zabawowy nie tylko do szkół, ale również do przedszkoli dla dzieci od 6 lat.
320x320x150
Aztek podwójny RC-027
Element wspinaczkowy składa się z dwóch skrzydeł wspinaczkowych wykonanych z materiału HDPE oraz modułu wykonanego z liny lub łańcucha.
500x230
Aztek podwójny RC.026-2
Element wspinaczkowy typu Azteck wykonany jest w całości z tworzywa HDPE. Jego ciekawy kształt przyciąga wzrok i doskonałym modułem zabawowym dla dzieci w róznym przedziale wiekowym.
Aztek potrójny RC.026-3
Element wspinaczkowy typu Azteck wykonany jest w całości z tworzywa HDPE. Jego ciekawy kształt przyciąga wzrok i doskonałym modułem zabawowym dla dzieci w róznym przedziale wiekowym.
360x500x230
Kącik wspinaczkowy RC.060
Korpus kąciku sprawnościowego wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Wyposażono go w trapez, linearia, rury do wspinaczki.
600x280
Kącik wspinaczkowy RC.070
Korpus kąciku wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. W skład wchodzi: drabinka, trapez, linearium oraz drążek.
240x280
Drabinka pozioma RC.028
Drabinka pozioma wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Produkt umozliwia rozwijanie sprawności fizycznej poprzez zabawę.
390x110x250
Mostek (trap) metalowy
Całość mostku wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Belki balansujące mostku zawiszone są na łańuchu, co zapewnia wytrzymałość produktu przez długi czas.
300x100
Zestaw RC 032
Urządzenie zabawowe wymagające równowagi. Konstrukcja nośna wykonana ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo, grzybki wykonane z rotacyjnego tworzywa HDPE barwionego w masie.
RC 039
Korpus kąciku sprawnościowego wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Wyposażono , linearia, rury do wspinaczki.
RC 037
Wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo
RC 036
Wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo
RC 038
Wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo
Zestaw sprawnościowy ADVENTURE 10
Zestaw sprawnościowy ADVENTURE 20
Zestaw sprawnościowy ADVENTURE 30


Home  |   Kontakt  |   Mapa dojazdu 2011 © BRO-POSZ Z.Ż.
Wykonanie strony wwwDesign
SEO wwwDesign