Kontakt / Zamówienia
Tel.: +48 606 100 350
Tel.: +48 29 746 16 26
Fax: +48 29 596 13 76
Email: broposz.zz@interia.pl
BRO - POSZ Z.Ż.
Wyposażenie szkół i przedszkoli
Meble i pomoce dydaktyczne
07 - 306 Brok
ul. Zarycze 1
NIP: 759 - 101 - 26 - 29
Formularz kontaktowy
Twój e-mail:
Tytuł:
Treść:

Mapa Dojazdu
Jak do nas trafić ?

Sztalugi / Dodatki
Prawidłowo dobrane meble szkolne z których uczeń korzysta przez znaczną część pobytu w szkole, mają istotny wpływ na jego postawę ciała i zdrowie (prawidłowe kształtowanie się kręgosłupa i funkcjonowanie narządów wewnętrznych). Dlatego też w użytkowaniu mebli szkolnych istotne jest stosowanie zasad ergonomii, min. dostosowanie wymiarów mebli do wzrostu dzieci i młodzieży.
Sztaluga szkolna
Wymiary (w stanie złożonym):
750x1630x95 /mm/
Wymiary części roboczej:
750x600 /mm/

Przeznaczenie:
Sztaluga służy do samodzielnego nauczania rysunku i malowania w przedszkolu, oraz szkole podstawowej.

Wykonanie:
Sztaluga wykonana jest z drewna litego. Płaszczyzna robocza do mocowania arkuszy papieru wykonana ze sklejki, pod nią zawieszony jest pojemnik na farbę i pędzle. Sztaluga jest dwustronna-składana. W wyposażeniu podstawowym: kolorowe klamerki do zamocowania formatki papieru.
Sztaluga szkolna prezentacyjna
Wymiary (w stanie złożonym):
750x1630x95 /mm/
Wymiary części roboczej:
750x600 /mm/

Przeznaczenie:
Sztaluga służy do samodzielnego nauczania rysunku i malowania w przedszkolu, oraz szkole podstawowej.

Wykonanie:
Sztaluga wykonana jest z drewna litego. Płaszczyzna robocza do mocowania arkuszy papieru wykonana ze sklejki do której przyczepiona jest drewniana listwa umożliwiająca umiejscowienie na niej przedmiotu leżącego lub tablicy informacyjnej. Sztaluga jest dwustronna-składana. W wyposażeniu podstawowym: kolorowe klamerki do zamocowania formatki papieru.
Suwak szkolny do prezentacji układu dziesiątkowego do zawieszania
Wymiary:
1150x 630x 40 /mm/

Przeznaczenie:
Suwak do prezentacji układu dziesiątkowego jest przeznaczony jest do nauczania:
-przedszkolnego
-szkoły podstawowej
-przedmiotu matematyki

Pozwala na wykonanie różnych ćwiczeń związanych z systemem zapisywania liczb w dziesiątkowym układzie pozycyjnym np:
-zapisywanie liczb z uwzględnieniem wpisywania cyfr w odpowiednim układzie (rzędzie) (dla ułatwienia 3 rodzaje kolorów w poszczególnych rzędach)
-odwzorowanie wcześniej przygotowanych liczb
-rozwiązywania działań dodawania, odejmowania, mnożenia.
Suwak umożliwia zapisywanie liczb w milionach. Odwrócenie dolnej listwy na stronę „B” pozwala wykonać ćwiczenie w tysiącach do 3 miejsc po przecinku.

Wykonanie:
Suwak wykonany jest ze sklejki liściastej dwukrotnie pokrytej lakierem. Litery w trzech kolorach, odporne na ścieranie, wykonane metodą sitodrukową. Tablica biała umożliwia zapisywanie liczb pisakiem do tablic białych. Suwak zawieszany jest na ścianie na specjalnie przystosowanych uchwytach.
Stół ślusarsko-storarski szkolny 2-stanowiskowy
Wymiary:
1100x600x830 /mm/ (długość, szer, wys.)

Przeznaczenie:
Stoły do prac technicznych stanowią wyposażenie pracowni robót technicznych. Umożliwiają wykonanie podstawowych prac ślusarsko-mechanicznych przez uczniów. W blacie stołu są zamocowane dwa zaciski stolarskie.

Wykonanie:
Konstrukcja nośna wykonana jest z kształtowników stalowych pokrytych farbą. Blat z tarcicy liściastej trzykrotnie pokrytej lakierem. Nogi zakończone stopkami umożliwiającymi zamocowanie stołu o podłogi. W blacie z drewna liściastego znajduje się półka- wgłębienie na narzędzia i przybory warsztatowe.
Szafa na odczynniki chemiczne z wyciągiem
Wymiary:
800x380x1900 szerokość, głębokość, wysokość
800x380x2240 szerokość, głębokość, wysokość (z wentylacją)

Przeznaczenie:
Szafa przeznaczona jest do pracowni fizyczno-chemicznej, przechowywania odczynników chemicznych. Wentylator z płytą montażową stanowi wyodrębnioną część wyciągu do montażu na otworze kominowym.

Wykonanie:
Szafa wykonana jest z blachy stalowej pomalowanej ekologicznymi farbami proszkowymi (bez kadmu i ołowiu) w kolorze popiel. Drzwi posiadają wzmocnioną konstrukcje, zamykane trzypunktowo na zamek cylindryczny z dwoma kluczami. Szafa wyposażona jest w pięć półek ( w tym podłoga) nośności 50 kg każda. W wyposażeniu wentylator elektryczny z płytą montażową, który stanowi wyodrębnioną część wyciągu do montażu na otworze kominowym. Instalacja wyciągowa wykonana jest z polistyrenu w wersji podstawowej.


Home  |   Kontakt  |   Mapa dojazdu 2011 © BRO-POSZ Z.Ż.
Wykonanie strony wwwDesign
SEO wwwDesign