Kontakt / Zamówienia
Tel.: +48 606 100 350
Tel.: +48 29 746 16 26
Fax: +48 29 596 13 76
Email: broposz.zz@interia.pl
BRO - POSZ Z.Ż.
Wyposażenie szkół i przedszkoli
Meble i pomoce dydaktyczne
07 - 306 Brok
ul. Zarycze 1
NIP: 759 - 101 - 26 - 29
Formularz kontaktowy
Twój e-mail:
Tytuł:
Treść:

Mapa Dojazdu
Jak do nas trafić ?

Place zabaw - Kompletne zestawy
Kompletne zestawy to odpowiednio zaprojektowane place zabaw. Można je łączyć w komplety lub uzupełniać o poszeczególne elementy placów zabaw. Zestawy zapewniają super zabawę dla dzieci, niezawodność i trwałość a ponadto są idealne dla szkół i przedszkoli.

Zestaw składający się z mini wieży ze ślizgiem pojedynczym prostym, grzybków wiszących, linaria typu siatka, kołyski balansującej oraz paneli przejściowych. Dane techniczne: długość: 644 cm szerokość: 402 cm wysokość: 210 cm wysokość swobodnego upadku: 180 cm strefa upadku: 1003 x 969 cm

Urządzenie sprawnościowe składające się z linarium typu pajęczyna, panelu wspinaczkowego, urządzenia fitness do podciągania, grzybków wiszących, skrzydło Aztek, ścianki wspinaczkowej. Konstrukcja nośna wykonana ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo, słupy stalowe o średnicy 114mm, linaria typu pajęczyna wykonane z wytrzymałej, grubo plecionej liny ?16 mm, elementy dodatkowe: grzybki wykonane z tworzywa LLDPE, skała wspinaczkowa oraz skrzydła Azteka wykonane z rotacyjnego tworzywa LLDPE barwionego w masie, panel wspinaczkowy wykonany z płyty HDPE. Fitness do podnoszenia ciężaru własnego ciała.

Urządzenie zabawowe składające się jednej wieży zadaszonej ze ślizgiem pojedynczym, schodkami wejściowymi, z linarium typu pajęczyna, grzybków wiszących, skrzydło Aztek oraz kołyski balansującej. Konstrukcja nośna wykonana ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo, słupy stalowe o średnicy 114mm, linaria typu pajęczyna wykonane z wytrzymałej, grubo plecionej liny ?16 mm, elementy dodatkowe: grzybki wykonane z tworzywa LLDPE, skrzydło Azteka wykonane z rotacyjnego tworzywa LLDPE barwionego w masie. Kołyska balansująca wykonana z dwuch sprężyn do których przymocowana jest konstrukcja z siedziskiem do kołysania się zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Elementy łączące tj. śruby itp. wykonane ze stali nierdzewnej. Specjale elementy łączeniowe Fux System tj. obejmy i klemy wykonane z odlewów aluminiowych gwarantują stabilność, estetykę i bezpieczeństwo konstrukcji. Urządzenia zabawowe muszą być zainstalowane na nawierzchni bezpiecznej. Elementy wykończeniowe placu mogą różnić się od przedstawionych na wizualizacji.

Zestaw składający się z mini wieży ze ślizgiem pojedynczym prostym i schodkami, drabinki poziomej, grzybków wiszących, linaria typu siatka, kołyski balansującej oraz ścianki Aztek.

Zestaw zabawowy Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo.Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo.Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy. Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo.Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy. Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo.Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy FS-PLAY-1000-GIGANT. Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo.Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy FS-PLAY 1020S ze ślizgiem pojedyńczym. Elementy nośne zestawu jak słupy, podesty, barierki ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Zjeżdżalnie oraz panele wykonane z rozdmuchiwanego tworzywa LLDPE. Słupy zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego. Słupy o średnicy 114 mm i rozstawie osiowym 115 cm.

Zestaw zabawowy FS-PLAY 1030S ze ślizgiem pojedyńczym oraz spiralnym otwartym. Elementy nośne zestawu jak słupy, podesty, barierki ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Zjeżdżalnie oraz panele wykonane z rozdmuchiwanego tworzywa LLDPE. Słupy zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego. Słupy o średnicy 114 mm i rozstawie osiowym 115 cm.

Zestaw zabawowy FS-PLAY 1040S. Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo. Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy FS-PLAY-1041S. Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo.Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy FS-PLAY-1060S. Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo.Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy FS-PLAY-1190S. Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo.Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy FS-PLAY 1230S składający się z dwóch wież połączonych przejściem rurowym z tworzywa LLDPE. Jedna wieża składa się z dwóch podestów, trójkątnego oraz kwadratowego przykrytego daszkiem z tworzywa LLDPE, ślizgu tubowego, wejścia grzybkowego oraz panelu edukacyjnego. Druga wieża składa się z dwóch podestów kwadratowych, schodków wejściowych, ślizgu prostego oraz panelu edukacyjnego. Jeden ze słupów zakończony jest palmą z tworzywa LLDPE. Do zestawu dołączona jest również kołyska na sprężynach.

Zestaw zabawowy FS-PLAY 1420 składający się z dwóch wież połączonych przejściem rurowym z tworzywa LLDPE. Jedna wieża składa się z dwóch podestów, trójkątnego oraz kwadratowego przykrytego daszkiem z tworzywa LLDPE, ślizgu tubowego, wejścia grzybkowego oraz panelu edukacyjnego. Druga wieża składa się z dwóch podestów kwadratowych, schodków wejściowych, ślizgu prostego oraz panelu edukacyjnego. Jeden ze słupów zakończony jest palmą z tworzywa LLDPE. Do zestawu dołączona jest również kołyska na sprężynach.

Zestaw zabawowy składający się z wieży pojedynczej, ślizgu pojedynczeg, paneli edukacyjnych i wejścia "Grzybki na rurce". Elementy nośne zestawu jak słupy, podesty, barierki ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Słupy zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego. Słupy o średnicy ?114 mm i rozstawie osiowym 115 cm. Zjeżdzalnia pojedyncza wykonane z rur LLDPE. Panele wykonane z płyt HDPE odpornej na warunki atmosferyczne.

Zestaw zabawowy składający się z zadaszonego domku oraz przejścia tubowego Słupy wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo, zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego. Słupy o średnicy ?114 mm i rozstawie osiowym 115 cm. Zjeżdzalnia pojedyncza wykonane z rur LLDPE. Panele wykonane z płyt HDPE odpornej na warunki atmosferyczne.

Zestaw zabawowy składający się z paneli edukacyjnych. Elementy nośne zestawu jak słupy wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Słupy zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego, o średnicy ?114 mm i rozstawie osiowym 115 cm. Panele wykonane z płyt HDPE odpornej na warunki atmosferyczne.

Zestaw zabawowy składający się z dwóch przejść tubowych oraz paneli edukacyjnych. Przejście tubowe wykonane z rur LLDPE o średnicy wewnętrznej 75 cm. Panele wykonane z płyt HDPE odpornej na warunki atmosferyczne. Słupy stalowe cynkowane i malowane proszkowo farbami poliestrowymi.

Zestaw zabawowy składający się z wozu strażackiego. Elementy nośne zestawu jak słupy wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Słupy o średnicy ?114 mm i rozstawie osiowym 115 cm. Panele wykonane z płyt HDPE odpornej na warunki atmosferyczne.

Zestaw zabawowy składający się z zadaszonego domku. Elementy nośne zestawu jak słupy, wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Słupy o średnicy ?114 mm i rozstawie osiowym 115 cm. Panele wykonane z płyt HDPE odpornej na warunki atmosferyczne.

Zestaw zabawowy składający się z przejscia tubowego oraz paneli edukacyjnych. Przejście tubowe wykonane z rur LLDPE o średnicy wewnętrznej 75 cm. Panele wykonane z płyt HDPE odpornej na warunki atmosferyczne. Słupy stalowe cynkowane i malowane proszkowo farbami poliestrowymi.

Przejście tubowe wykonane z rur LLDPE o średnicy wewnętrznej 75 cm. Panel wykonany z płyty HDPE odpornej na warunki atmosferyczne. Słupy stalowe cynkowane i malowane proszkowo farbami poliestrowymi.

Przejście tubowe wykonane z rur LLDPE o średnicy wewnętrznej 75 cm. Panel wykonany z płyty HDPE odpornej na warunki atmosferyczne. Słupy stalowe cynkowane i malowane proszkowo farbami poliestrowymi.

Zestaw zabawowy składający się zgrzybków na rurkach oraz przejścia tubowego Słupy wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo, zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego. Słupy o średnicy 114 mm i rozstawie osiowym 115 cm. Zjeżdzalnia pojedyncza wykonane z rur LLDPE. Panele wykonane z płyt HDPE odpornej na warunki atmosferyczne.

Zestaw zabawowy składający się z zadaszonego domku oraz dwóch przejść tubowych. Słupy wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo, zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego. Słupy o średnicy 114 mm i rozstawie osiowym 115 cm. Zjeżdzalnia pojedyncza wykonane z rur LLDPE. Panele wykonane z płyt HDPE odpornej na warunki atmosferyczne.

Zestaw zabawowy FS-PLAY-5000-31. Elementy nośne placu i zabezpieczające tj. barierki, wykonane są z stali cynkowanej malowanej proszkowo.Elementy plastkowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa LLDPE.

Zestaw zabawowy z 2 ślizgami tubowymi na podest h=272 cm oraz ślizgiem pojedynczym na podest h=119 i 80 cm. Elementy nośne zestawu jak słupy, barierki ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie, malowanej proszkowo. Podesty wykonane z balach stalowych gr. min. 2mm, perforowanych, piaskowanych i odtłuszczanych,na życzenie klienta pokrytych powłoką fosforanową antykorozyjną oraz poprzez obróbkę termiczną powłoką antypoślizgowego tworzywa gumowego. Materiał ten stanowi warstwę ochronną, zwiększa bezpieczeństwo i zwiększa estetykę podłogi. Zjeżdżalnie oraz panele wykonane z rotacyjnego tworzywa HDPE barwionego w pełnej masie, co daje dużą ochronę na warunki atmosferyczne oraz promienie UV. Część paneli wykonana z płyt PE_HD Polystone Play-Tec posiadające certyfikat zgodności z normami EN 71-3, -9, -10, -11 dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek –migracji określonych pierwiastków. Płyty odporne na odbarwienia i promieniowanie UV. Słupy zakończone zaślepkami z odlewów aluminiowych. Słupy wykonane ze stali grubościennej o średnicy ?114 mm i rozstawie osiowym 1050 mm. Elementy łączące tj. śruby itp. wykonane ze stali nierdzewnej.

Grzybki Wiszące
Zestaw zabawowy składający się grzybków na rurkach.
Słupy wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo, zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego.
Słupy o średnicy 114 mm.
Dane techniczne:
długość: 230cm
szerokość: 126 cm
wysokość: 180 cm
bezpieczna strefa użytkowania: 530x426cm


Home  |   Kontakt  |   Mapa dojazdu 2011 © BRO-POSZ Z.Ż.
Wykonanie strony wwwDesign
SEO wwwDesign